End of season 2022

YOUR-MUSIQSKOOL-END-OF-SEASON-2021-VIRTUAL-CONCERT-1280x691

Na 2 jaar kan Your Musiqskool eindelijk het End of Season Concert live op locatie met publiek organiseren! Een lokaal evenement waar onze studenten en jong talent in de spotlights staan en hun muzikaal talent mogen laten zien en waarbij we altijd kunnen rekenen op grote belangstelling en groot aantal bezoekers binnen en buiten de muziekschool.

Na 2 jaar kan Your Musiqskool eindelijk het End of Season Concert live op locatie met publiek organiseren! Een lokaal evenement waar onze studenten en jong talent in de spotlights staan en hun muzikaal talent mogen laten zien en waarbij we altijd kunnen rekenen op grote belangstelling en groot aantal bezoekers binnen en buiten de muziekschool.

Onze 9e editie en jubileum editie willen we dit seizoen organiseren op zaterdag 2 juli. Na 2 seizoene lang voornamelijk online les door corona, online concerten kunnen de leerlingen, ouders, familie, vrienden maar ook bewoners uit Almere eindelijk weer genieten van live muziek gespeeld door almeerse jeugd.

 

ZA 2 JULI MIDDAG YOUNG ONES
YMS students t/m 12 jaar
Zaal open: 13.45
Start programma: 14.15 – 16.15

ZA 2 JULI AVOND EOS ON STAGE
YMS students vanaf 12 (v.o.)
Zaal open: 18.45
Start programma: 19.15 – 21.30
Afsluiting met het talentblok

 

LOCATIE Smit Sound Service, Steiger 200, 1351 AW Almere.

 

TICKETS & CROWDFUNDING | STEUN EOS EN OPRICHTING STICHTING

Om het End of Season mogelijk te maken, zijn we dit jaar zowel een crowdfunding gestart via Voordekunst. Met de actie willen we zowel het EOS mogelijk maken en de oprichting van onze stichting realiseren, zodat we met onze projecten zoals EOS, open podia, ook in de toekomst mogelijk kunnen blijven maken en veel almeerse jeugd kunnen blijven helpen in hun muzikale ontwikkeling.

De tickets zijn onderdeel van de crowdfunding, ook kan je doneren!
Dit loopt via Voordekunst t/m 23 juni! Het platform voor de creatieve sector.

TICKETSOORTEN
Basisticket: zonder drankje voor 1 persoon.
Premium ticket: entree met drankje voor 1 persoon.
Met de premium ticket sponsor je een hoger bedrag.
Groepsticket voor 4 personen incl. een drankje.
Behind The Scenes Ticket toegang voor 1 persoon en bijwonen van de generale repetities.

Meerdere losse tickets bestellen?
Klik opnieuw op de ‘doneer nu’ knop en doorloop opnieuw het proces. Dit komt omdat Voordekunst geen ticketsysteem heeft.

Slecht ter been?
Heb jij een ticket besteld en ben je slecht ter been of zit je in een rolstoel? Stuur je ticket(donatie) bevestiging door naar ons en geef daarbij aan dat je slecht ter been bent. Elke ticket wordt een ‘donatie’ genoemd.

Kinderen onder de 4 zitten bij ouders/verzorgers op schoot en hebben geen ticket nodig.

HOE WERKT HET?
1. Ga naar onze pagina op Voordekunst.
2. Klik op de groene knop ‘Doneer Nu’
3. Kies uit de verschillende opties (scroll omhoog of omlaag).
4. Kies de ticketsoort (donatie) van jouw voorkeur.
5. Tip Kies de groepsticket voor 4.
5. Je wordt dan door gelinkt naar je betaalapp.
6. Wil je extra doneren (al vanaf 10 euro) met of zonder tegenprestaties?
Klik dan opnieuw op de ‘doneer nu knop’.

Wil je uitgebreid lezen over het project en wat anderen ervan zeggen?
Klik dan hier

Parkeergelegenheid & bereikbaarheid met ov.
Er is gratis parkeergelegenheid rondom en achter het gebouw. Bushalte de Steiger is op 5 minuten loopafstand.
Bij uitstappen: loop langs de busbaan richting het oosten, onder de viaduct door, ga dan naar rechts en loop zo’n 500 meter door. Aan je rechterhand vind je het pand. Ingang op de hoek van de straat te herkennen aan de witte beachflags.

Ontwerp zonder titel 5

Leave a Reply

Contact

Leerlingadministratie open
ma t/m do 10.00 -14.00
Voor afmeldingen voor les op zaterdag en maandag uiterlijk vrijdag 11.00 afmelden via mail of de afmeld whatsapp.

Volg ons

@ Your Musiqskool